9 lipiec 2020

Tymon Tymański gra Ciechowskiego w Arendzie na "Zamkowe Granie 2020"!

kupbilecik24.pl / Tymon Tymański gra Ciechowskiego w Arendzie na
Zapraszamy 8 sierpnia 2020 roku do Arenda - Lochy Zamkowe, Będzin, ul. Zamkowa 1.
Koronawirus
śląskie
17943
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
data: 2020-08-08 20:00
miejsce: Arenda - Lochy Zamkowe, Będzin, ul. Zamkowa 1
bilety: KUP BILET
 

Klubokawiarnia Arenda Lochy Zamkowe zaprasza na cykl koncertów pod hasłem "ZAMKOWE GRANIE 2020". Cykl odbędzie się od kwietnia do września i obejmował będzie koncerty wyjątkowych artystów w wyjątkowej scenerii dziedzińca zamkowego w Będzinie. Jednym z koncertów będzie muzyka zespołu REPUBLIKA w wykonaniu TYMONA TYMAŃSKIEGO z zespołem. Choć myślimy, że Tymon pokaże nam też część swojej nowej płyty pod tytułem "PASZKWILE" Bilety tylko 35 zł. w przedsprzedaży, 45 w dniu koncertu.

Serdecznie zapraszamy Czeka na nas prawdziwa uczta muzyczna a BILETÓW OGRANICZONA ILOŚĆ!!!

Koncert pod hasłem TYMAŃSKI/ CIECHOWSKI to intrygujący powrót do muzyki i tekstów, które nigdy nie przestały być aktualne, stając się kanonem polskiego rocka. Tymon Tymański sięga po utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz legendarnej grupy Republika, jak również po swoje własne, inspirowane twórczością tczewskiego artysty. TYMAŃSKI/CIECHOWSKI nie jest kolejnym koncertem pod hasłem "tribute to". To bardziej sentymentalna podróż do źródeł dawnej, młodzieńczej fascynacji. Losy Tymańskiego i Ciechowskiego przecinały się kilkakrotnie, choć za życia tego drugiego nie doszło między nimi do współpracy. W latach 2014-2015 Tymański był natomiast frontmanem zespołu Nowe Sytuacje, złożonego m. in. z byłych muzyków legendarnej Republiki. Jako "dziecko Republiki" jest tez bardzo często i chętnie zapraszany przez organizatorów corocznego koncertu pamięci Ciechowskiego, organizowanego przez toruński klub Od Nowa. Tymon i jego zespół wzięli na warsztat piosenki Grzegorza Ciechowskiego i nieśmiertelnej Republiki. Tymańskiego zainspirowała idea scenicznej polemiki z utworami Ciechowskiego i spółki, w której następuje tematyczna konfrontacja artystycznych wypowiedzi o polityce, życiowej filozofii, prywacie, Kosmosie i miłości.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Tymański / Ciechowski
artyści:
Tymański/Ciechowski
Koncert pod hasłem TYMAŃSKI/ CIECHOWSKI to intrygujący powrót do muzyki i tekstów, które nigdy nie przestały być aktualne, stając się kanonem polskiego rocka. Tymon Tymański sięga po utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz legendarnej grupy Republika, jak również po swoje własne, inspirowane twórczością tczewskiego artysty. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
śląskie
17943
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Będzinie